Lokalizacja

Warszawa - Bielany

Bielany to dzielnica Warszawy, o powierzchni 33km2, usytuowana w odległości 10km od centrum Warszawy.

Zabudowę mieszkaniową terenu, stanowią tu budynki wielorodzinne, a także liczne domy wolnostojące. Znajdują się tu również parki, lasy, zabytkowe forty z osiemdziesiątych lat XIX w., a także pałac pełniący funkcję Rezydencji Podmiejskiej z 1752r.

KOMUNIKACJA

W obrębie dzielnicy, kursują liczne linie autobusowe, jak i tramwajowe, a zaledwie 2 minuty spaceru, dzielą Nas od najbliższego przystanku komunikacji miejskiej.

EDUKACJA

W okolicy inwestycji Zielone Osiedle, znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej zaś położony jest punkt przedszkolny „Kolorowa Kraina”, bo 700m piechotą, Szkoła Podstawowa nr 352, Społeczne Gimnazjum nr 14, jak i Liceum Ogólnokształcące nr 13, w odległości 800m.

PLACÓWKI MEDYCZNE

Oprócz licznych placówek medycyny estetycznej, dentystycznych znajduje się w odległości 2km Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska.

ROZRYWKA

Dzielnica Bielany jest wyjątkowo zróżnicowana pod względem atrakcji dla mieszkańców jak i osób przejezdnych, co czyni ją bardziej atrakcyjną.

Aktywnie możemy spędzić tu czas na nieopodal położonym korcie tenisowym, miejskiej pływalni, lub Fitness Klubie.

Dla rozkoszy podniebienia można wybrać się tu do licznych restauracji, serwujących zagraniczną kuchnię, lub oddać się ulubionej lekturze w Miejskiej Bibliotece.

Deweloper GLIF

GLIF to firma budowlana działająca od 2005 roku, zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji z sektora mieszkaniowego, usługowego oraz przemysłowego. Dzięki doświadczeniu które zdobywaliśmy prze wiele lat we wszystkich sektorach branży budowlanej jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższy poziom jakości.

Dowiedz się więcej

Standard wykończenia

Przestronne i doświetlone mieszkania o wysokim standardzie dostępne w każdym metrażu, do wyboru z balkonami, loggiami, ogródkami i tarasami, zawsze cechujące się ergonomicznym układem i wykorzystaniem dostępnej powierzchni.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Biuro sprzedaży (na terenie inwestycji)
ul. Żółwia, 01-927 Warszawa
wt. - pt. 10:00 - 18:00

sprzedaz@zolwia.pl
+48 504 116 699
+48 504 116 608

P.P.U.H. GLIF
ul. Brzozowa 12, 05-827 Grodzisk Maz.

www.glif.com.pl
biuro@glif.com.pl

Napisz do nas