Deweloper

Dlaczego GLIF?

SOLIDNIE

GLIF to firma budowlana działająca od 1992 roku, zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji z sektora mieszkaniowego, usługowego oraz przemysłowego. Dzięki doświadczeniu które zdobywaliśmy prze wiele lat we wszystkich sektorach branży budowlanej jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższy poziom jakości.

KONKURENCYJNIE

Zaufały nam inne firmy deweloperskie oraz przedsiębiorstwa przemysłowe w zakresie realizacji wielobranżowych projektów w sektorze budownictwa mieszkalno-usługowego i przemysłowego, dzięki temu jesteśmy pewni że sprostamy Państwa oczekiwaniom. Na swoim koncie posiadamy szereg zrealizowanych inwestycji, takich jak osiedla mieszkalne, budynki wielorodzinne oraz biurowce i magazyny.

TERMINOWO

W ostatnich latach oddaliśmy do użytku własny budynek wielorodzinny na Warszawskiej Pradze oraz osiedle domów bliźniaczych w Warszawie. Obecnie jesteśmy generalnym wykonawcą osiedla domów jednorodzinnych „Le Village” w Józefosławiu dla firmy Bouygues Immobilier Polska oraz realizujemy kolejne kontrakty przemysłowe i deweloperskie.

Z NAMI SPEŁNISZ SWOJE MARZENIA !

P.P.U.H. GLIF

Działamy od 1992 roku

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI W BRANŻY

ZBUDOWALIŚMY SETKI MIESZKAŃ I DZIESIĄTKI DOMÓW

KAŻDY PROJEKT REALIZUJEMY DO KOŃCA

Nasi partnerzy

Deweloper GLIF

GLIF to firma budowlana działająca od 2005 roku, zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji z sektora mieszkaniowego, usługowego oraz przemysłowego. Dzięki doświadczeniu które zdobywaliśmy prze wiele lat we wszystkich sektorach branży budowlanej jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższy poziom jakości.

Dowiedz się więcej

Standard wykończenia

Przestronne i doświetlone mieszkania o wysokim standardzie dostępne w każdym metrażu, do wyboru z balkonami, loggiami, ogródkami i tarasami, zawsze cechujące się ergonomicznym układem i wykorzystaniem dostępnej powierzchni.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Biuro sprzedaży (na terenie inwestycji)
ul. Żółwia, 01-927 Warszawa
wt. - pt. 10:00 - 18:00

sprzedaz@zolwia.pl
+48 504 116 699
+48 504 116 608

P.P.U.H. GLIF
ul. Brzozowa 12, 05-827 Grodzisk Maz.

www.glif.com.pl
biuro@glif.com.pl

Napisz do nas